Астрономічна картина дня від NASA. Перехід на сайт Astronomy Picture of the Day.

Останні новини

Астрофізики виявили в місцях формування планет великі резервуари молекул-попередників, потрібних для зародження життя

17 вересня 2021

Аналіз унікальних спектральних «відбитків пальців» речовини довкола молодих зір дав змогу виявити «значні резервуари» складних органічних молекул, що потрібні для появи життя.

 

 

Доктор Джон Айлі (John Ilee), науковий співробітник Університету Лідса, який керував дослідженням, каже, що отримані результати свідчать — основні хімічні умови, які сприяли появі життя на Землі, можуть бути значною мірою поширені в Галактиці.

Докладніше:

Газ в Молочному Шляху не такий однорідний, як досі вважали астрономи

09 вересня 2021

Щоб краще зрозуміти історію та еволюцію Молочного Шляху, астрономи вивчають суміш газів і металів, які є важливою складовою нашої галактики.

 

 

У цій суміші виділяють три основні елементи: початковий газ, що надходить ззовні Галактики, газ всередині нашої галактики, тобто міжзоряний, збагачений хімічними елементами, а також пил, який утворюється при конденсації металів, наявних у цьому газі.

 

Досі теоретичні моделі розробляли на основі припущення, що ці три елементи однорідно змішуються скрізь в Молочному Шляху і за хімічним складом та кількістю елементів ця суміш схожа на ту, що є в атмосфері Сонця, яку називають його металічністю. Тепер група астрономів з Женевського університету (University of Geneva, UNIGE) з’ясувала: ці гази змішуються не так сильно, як вважали раніше. Це відкриття сильно вплине на сучасне розуміння еволюції галактик. Зокрема доведеться змінити теоретичні моделі еволюції Молочного Шляху. Результати нового дослідження оприлюднив журнал Nature.

Докладніше:

Пошук інформації на порталі

 

Астрономічні конференції та інші заходи

 

На цій сторінці наведено коротку інформацію про окремі наукові конференції та інші заходи (семінари, зустрічі, наради тощо) з різних астрономічних питань, що відбудуться в Україні та інших країнах світу. Також подано посилання на веб-ресурси, що докладніше інформують про суть події.

 

Вересень 2021 року

У світі досі діють карантинні обмеження, пов’язані з епідемією коронавірусу, тому більшість наукових конференцій та інші публічні заходи у вересні 2021 року відбудуться дистанційно (онлайн)

 

28 — 29 вересня — Засідання Консультативного комітету з астрономії та астрофізики (Meeting of the Astronomy and Astrophysics Advisory Committee) відбудеться в режимі онлайн.

 

27 вересня — 01 жовтня — 5-й з’їзд Міжнародного альянсу геліофізичних даних (5th International Heliophysics Data Environment Alliance, IHDEA) відбудеться в режимі онлайн.

 

27 вересня — 01 жовтня — Конференція «Чорні діри всередині й зовні» відбудеться в режимі онлайн.

 

26 вересня — 01 жовтня — Європейська конференція з лабораторної астрофізики ECLA 2020 «Зв’язування пилу, льоду та газу в космосі» (European Conference on Laboratory Astrophysics ECLA 2020: Linking Dust, Ice and Gas in Space) відбудеться в Анакапрі, острів Капрі, Італія/

 

22 — 24 вересня — Всесвітній саміт з питань космічного та підводного туризму (Space and Underwater Tourism Universal Summit, SUTUS 2020) відбудеться в місті Марбелья (Іспанія).

 

20 — 24 вересня — Конференція «Астрономія на перетині міждисциплінарних та міждисциплінарних наук» (Astronomy in the Crossroads of Interdisciplinary and Multidisciplinary Sciences) відбудеться в режимі онлайн.

 

17 — 19 вересня — Астрономічний симпозіум з питань спектроскопії VdS (Astronomical Symposium of the VdS Spectroscopy, ASpekt 2021) відбудеться в режимі онлайн.

 

13 — 24 вересня — Науковий конгрес Товариства «Європланети» (Europlanet Science Congress, EPSC) 2021 року відбудеться в режимі онлайн.

 

13 — 17 вересня — Щорічний з’їзд Німецького астрономічного товариства (Annual Meeting of the German Astronomical Society) відбудеться в режимі онлайн.

 

13 — 15 вересня — Осінній щорічний з’їзд Астрономічного товариства Японії 2021 року (2021 Autumn Annual Meeting of the Astronomical Society of Japan) відбудеться в режимі онлайн.

 

06 — 10 вересняКонференція «Альтернативна гравітація та фундаментальна космологія» (Alternative Gravities and Fundamental Cosmology) відбудеться в режимі онлайн.

 

06 — 10 вересня —16-й Європейський з’їзд з фізики Сонця (16th European Solar Physics Meeting, ESPM-16) відбудеться в режимі онлайн.

 

06 — 09 вересня — Засідання на тему «Вигляд скупчень галактик в різних діапазонах електромагнітного спектру в епоху ширококутних оглядів, як похідна від маси» (A Multi-Wavelength View of Galaxy Clusters — Deriving Masses in the Era of Wide-Field Surveys) відбудеться в режимі онлайн.

 

05 — 11 вересня — Міжнародний семінар з астрономії та релятивістської астрофізики (International Workshop on Astronomy and Relativistic Astrophysics, IWARA 2021) відбудеться в Мехіко (Мексика).

 

 

Серпень 2021 року

У світі досі діють карантинні обмеження, пов’язані з епідемією коронавірусу, тому більшість наукових конференцій та інші публічні заходи в серпні 2021 року відбудуться дистанційно (онлайн)

 

23 — 26 серпня — Наукове зібрання обсерваторії Близнюків 2021 року (Gemini Observatory 2021 Virtual Science Meeting) відбудеться в режимі онлайн.

 

22 — 26 серпня — Симпозіум «Еволюція високомолекулярного вуглецю у просторі та часі» (The Evolution of Macromolecular Carbon through Space and Time) відбудеться в режимі онлайн.

 

15 — 21 серпня — 84-й щорічний з’їзд Метеоритного товариства (84th Annual Meeting of the Meteoritical Society) відбудеться в Чикаго (США).

 

13 — 16 серпня — астрономічний та музичний фестиваль Solarsphere 2021 (Solarsphere 2021 Astronomical & Music Festiva) відбудеться в режимі онлайн.

 

11 — 13 серпня — 12-те засідання Консорціуму з планетних кратерів (12th Planetary Crater Consortium, PCC) відбудеться в режимі онлайн.

 

09 — 12 серпня — Міжнародна конференція з гравітації — теорія та експерименти 2021 року (International Conference on Gravitation — Theory and Experiment, Gravitex 2021) відбудеться в режимі онлайн.

 

04 — 07 серпня — Минуле, сьогодення та майбутнє дуже великого масиву (The Past, Present, and Future of the Very Large Array, VLA) — святкування 40 років робот в режимі онлайн.

 

03 — 05 серпня — 10-та щорічна Міжнародна конференція з досліджень та розвитку космічних станцій (10th Annual International Space Station Research and Development Conference, ISSRDC) відбудеться в режимі онлайн.

 

02 — 06 серпня —24-а Міжнародна конференція з фізики частинок та космології (24th International Conference on Particle Physics and Cosmology, COSMO’21) відбудеться в режимі онлайн.

 

 

Липень 2021 року

У різних країнах світу досі діють карантинні обмеження, пов’язані з епідемією коронавірусу, тому більшість наукових конференцій та інші публічні заходи в липні 2021 року відбудуться дистанційно (онлайн)

 

20 — 23 липня — форум NASA 2021 року з наукових досліджень та Європейський місячний симпозіум (2021 NASA Exploration Science Forum & European Lunar Symposium) відбудуться в режимі онлайн.

 

18 — 23 липня — Національний з’їзд астрономів Великобританії 2021 року (United Kingdom National Astronomy Meeting 2021) відбудеться в режимі онлайн.

 

12 — 23 липня — 37-а міжнародна конференція з космічних променів (International Cosmic Ray Conference, ICRC 2021) відбудеться в режимі онлайн.

 

12 — 16 липня — віртуальна конференція «Феноменологія струн 2021» (String Phenomenology 2021).

 

12 — 14 липня — 15-й симпозіум Європейської мережі VLBI (EVN) та зустріч користувачів (15th European VLBI Network (EVN) Symposium and Users Meeting) відбудеться в м. Корк (Ірландія).

 

05 — 16 липня — Інтернет-конференція «Космологія з дому 2021» (Cosmology from Home 2021, CfH2021).

 

05 — 10 липня — конференція «Космологія 2021 в Дуіно» (Cosmology 2021 in Duino) відбудеться в Трієсті (Італія).

 

05 — 09 липня — Інтернет-конференція «Рубежі астрохімії» (Astrochemicals Frontiers).

 

05 — 08 липня — 15-а грецька астрономічна конференція (15th Hellenic Astronomical Conference) відбудеться в режимі онлайн.

 

 

Червень 2021 року

У зв'язку з карантином, що триває досі в багатьох країнах, частина наукових конференцій та інші публічні заходи, заплановані на червень 2021 року, відбудуться в дистанцйному режимі, а деякі з них перенесено на пізніший час!

 

28 — 30 червня — конференція «Заново відкритий космос» (Reinventing Space) Британського міжпланетного товариства (British Interplanetary Society, BIS) відбудеться в Лондоні (Великобританія).

 

24 — 25 червня — наукова зустріч у Великобританії «Масив телескопів Черенкова» (Cherenkov Telescope Array UK Science Meeting) відбудеться в дистанційному режимі.

 

22 — 26 червня — 19-й міжнародний симпозіум з геодинаміки та припливів Землі (19th International Symposium on Geodynamics and Earth Tides, G-ET Symposium 2020) відбудеться в Ухані (Китай).

 

20 — 25 червня — конференція «Гарячі зорі — життя з навколозоряною речовиною» (Conference: Hot Stars — Life with Circumstellar Matter) відбудеться в Алмати (Казахстан).

 

14 — 18 червня — конференція «Позагалактичні струмені в усіх масштабах — викид, поширення, затухання» (Online Conference: Extragalactic Jets on All Scales — Launching, Propagation, Termination) відбудеться в дистанційному режимі.

 

14 — 18 червня — 27-й міжнародний симпозіум з частинок, струн і космології (27th International Symposium on Particles, Strings and Cosmology, PASCOS 2021) відбудеться в дистанційному режимі.

 

14 — 18 червня — перша щорічна конференція Parker Solar Probe (1st Annual Parker Solar Probe Conference) відбудеться в дистанційному режимі.

 

07 — 10 червня — 2-й дисциплінарний симпозіум Едді Кроса: Сонце, Земля, Планета, Космос, Атмосфера та Океан (2nd Eddy Cross Disciplinary Symposium: Sun, Earth, Planet, Space, Atmosphere and Ocean) відбудеться в дистанційному режимі.

 

07 — 10 червня — дослідницька конференція «Статистичні виклики в сучасній астрономії VII» (Research Conference: Statistical Challenges in Modern Astronomy VII) відбудеться в дистанційному режимі.

 

07 — 09 червня — 238-й з’їзд Американського астрономічного товариства (238th Meeting of the American Astronomical Society) відбудеться в дистанційному режимі.

 

Травень 2021 року

Епідемія коронавірусу в світі триває, а тому більшість наукових конференцій та інші публічні заходи у травні 2021 року відбудуться дистанційно (онлайн)

 

30 травня — 05 червня — перша зустріч з питань акреції Васто (1st Vasto Accretion Meeting) відбудеться у м. Васто (Італія).

 

25 — 29 травня — фестиваль «Великий Вибух» (Big Bang Festival) відбудеться в Сен-Медар-ан-Жаль (Франція).

 

24 — 29 травня — конференція «Назустріч третьому десятиліттю спостережень рентгенівських та гамма-променів» (Towards the Third Decade of X and Gamma Ray Observations), присвячена результатам роботи космічної обсерваторії INTEGRAL, відбудеться в Кальярі (Італія).

 

24 — 26 травня — 6-й науковий симпозіум дослідників-початківців екзопланет (6th Emerging Researchers in Exoplanet Science Symposium, ERES) відбудеться в режимі онлайн.

 

18 — 20 травня — віртуальна конференція «Великі дані з космосу 2021» (Big Data from Space 2021).

 

17 — 21 травня — віртуальна конференція «Застосування статистичних методів та машинного навчання в космічних науках» (Applications of Statistical Methods and Machine Learning in the Space Sciences).

 

17 — 21 травня — 52 щорічне засідання Відділу з динамічної астрономії (52nd Annual Meeting of the Division on Dynamical Astronomy) відбудеться в режимі онлайн.

 

11 — 14 травня — віртуальна конференція «Структура, характерні масштаби та утворення зір» (Structure, Characteristic Scales, and Star Formation, ISM 2021)

 

03 — 07 травня — віртуальний симпозіум МАС 361 «Близькі та далекі масивні зорі» (IAU Symposium 361 — Massive Stars Near & Far).

 

03 — 05 травня — симпозіум «Зорі та планети в ультрафіолеті» (Stars and Planets in the Ultraviolet) відбудеться в місті Темпі (шт. Аризона, США).

 

 

Квітень 2021 року

Оскільки епідемія коронавірусу в світі не спадає, то більшість наукових конференцій та інші публічні заходи в квітні 2021 року відбудуться дистанційно (онлайн)

 

26 — 30 квітня — 7-ма конференція захисту планети IAA 2021 (7th IAA Planetary Defense Conference 2021) відбудеться в режимі онлайн.

 

26 — 29 квітня — 15-е засідання Міжнародного астрономічного консорціуму з калібрування високих енергій (International Astronomical Consortium for High Energy Calibration, IACHEC) відбудеться в режимі онлайн.

 

26 — 28 квітня — віртуальний захід «Саміт Нобелівської премії — Наша планета, наше майбутнє» (Nobel Prize Summit — Our Planet, Our Future) відбудеться в режимі онлайн.

 

24 квітня — весняна зустріч Британської астрономічної асоціації «Космологія, галактики та екзопланети» (British Astronomical Association Spring Meeting: Cosmology, Galaxies & Exo-planets) відбудеться в режимі онлайн.

 

20 — 23 квітня — 8-ма Європейська конференція з космічного сміття (8th European Conference on Space Debris) відбудеться в режимі онлайн.

 

19 — 23 квітня — віртуальний симпозіум «На шляху до всебічної характеристики екзопланет ― наука на рубежі багатоканальних методів вимірювання» (Towards the Comprehensive Characterization of Exoplanets - Science at the Interface of Multiple Measurement Techniques).

 

12 — 17 квітня — 9-й Міжнародний симпозіум Фермі (9th International Fermi Symposium) відбудеться в режимі онлайн.

 

12 — 16 квітня — конференція «Позагалактичні спектроскопічні дослідження: минуле, сьогодення та майбутнє еволюції галактики (Extragalactic Spectroscopic Surveys: Past, Present and Future of Galaxy Evolution, GALSPEC2021) відбудеться в режимі онлайн.

 

12 — 15 квітня — щорічне спільне засідання Групи фізики астрочастинок IOP, Групи фізики частинок високих енергій та Групи ядерної фізики (Joint APP, HEPP and NP Annual Meeting) відбудеться в режимі онлайн.

 

10 квітня — Інтернет-симпозіум «Далі Місяця» (Beyond the Moon).

 

10 квітня — Інтернет-конференція для вчителів «Білі карлики як космічні лабораторії» (White Dwarfs as Cosmic Laboratories).

 

07 — 08 квітня — віртуальна весняна 2021 року зустріч групи аналізу позаземних матеріалів (Extraterrestrial Materials Analysis Group, ExMAG).

 

Березень 2021 року

У світі тривають карантинні обмеження, пов’язані з епідемією коронавірусу, тому більшість наукових конференцій та інші публічні заходи в березні 2021 року відбудуться дистанційно (онлайн)

 

29—31 березня — онлайн «15-а Іберійська космологічна зустріч» (15th Iberian Cosmology Meeting, IberiCOS 2021).

 

29—31 березня — інтернет-конференція «За межами стандартної моделі — від теорії до експерименту» (Beyond Standard Model - From Theory to Experiment, BSM-2021).

 

29—30 березня — інтернет-конференція «Білі карлики від фізики до астрофізики» (White Dwarfs from Physics to Astrophysics).

 

26—28 березня — Единбурзька конференція «Жінки в космосі» (Edinburgh Women in Space Conference) відбудеться в Единбурзі (Великобританія).

 

23—25 березня — онлайн-засідання «Весняний Тиждень космічної науки 2021» (Space Science Week Spring Meeting 2021).

 

23—25 березня — онлайн «Весняна зустріч 2021 року Міжнародної федерації космонавтики» (International Astronautical Federation (IAF) Spring Meeting 2021).

 

22—26 березня — онлайн-засідання «Галактичний і позагалактичний Всесвіт в епоху радіо нового покоління (SKA та Pathfinders) та оптичних/ІЧ-засобів спостережень» (Galactic and Extragalactic Universe in the Era of New-generation Radio (SKA and Pathfinders) and Optical/IR Facilities).

 

22—26 березня — симпозіум 360 МАС «Астрономічна поляриметрія 2020» (IAU Symposium 360: Astronomical Polarimetry 2020) відбудеться в місті Хіросіма (Японія).

 

15—19 березня — онлайн-засідання «Попередній вигляд неба від телескопа SKA» (SKA Science Meeting - A Precursor View of the SKA Sky).

 

15—19 березня — онлайн «52-а наукова конференція з питань Місяця і планет» (52nd Lunar and Planetary Science Conference).

 

13 березня — Міжнародний день планетаріїв (International Day of Planetariums).

 

12 березня — онлайн-засідання «Космічна погода і тіло Землі — небезпека для технологій на поверхні Землі» (Space Weather and the Solid Earth - The Hazard to Technology at the Earth’s Surface).

 

12 березня — онлайн-засідання «Нові астрофізичні зонди для темної матерії» (Novel Astrophysical Probes of Dark Matter).

 

09—12 березня — віртуальне засідання «Характеристики атмосфер екзопланет — від Космічного телескопа імені Габбла і “Спітцер” до космічного телескопа Джеймса Вебба» (Exoplanet Atmosphere Characterization - from HST and Spitzer to JWST).

 

09—10 березня — онлайн-подія «Тиждень космосу в Парижі» (Paris Space Week).

 

02—04 березня — віртуальна зустріч традиційного «Кембриджського семінару на тему спокійних зір, зоряних систем і Сонця» (Cool Stars 20.5).

 

 

Лютий 2021 року

У світі тривають карантинні обмеження, пов’язані з епідемією коронавірусу, тому більшість наукових конференцій та інші публічні заходи, заплановані на лютий 2021 року, відбудуться дистанційно (онлайн). Якісь з них перенесено на пізніший час

 

24 лютого — телеконференція Дорадчого комітету з астрономії та астрофізики (Astronomy and Astrophysics Advisory Committee, AAAC).

 

22—28 лютого — онлайн «1-а електронна конференція про Всесвіт» (1st Electronic Conference on Universe) з питань гравітації, космології, теорії поля, фізики високих енергій та астрономії.

 

16—17 лютого — онлайн-конференція «Космічні дані 2020» (Data Space 2020).

 

12 лютого — віртуальна чергова зустріч Королівського астрономічного товариства (Royal Astronomical Society (RAS) Ordinary Meeting).

 

11—13 лютого — 11-й Центральноєвропейський семінар з теорії відносності (Відень, Австрія) відбудеться віртуально через Zoom (11th Central European Relativity Seminar).

 

Січень 2021 року

У світі тривають карантинні обмеження, пов’язані з епідемією коронавірусу, тому більшість наукових конференцій та інші публічні заходи, заплановані на січень 2021 року, відбудуться дистанційно (онлайн). Якісь з них перенесено на пізніший час

 

26—27 січня — віртуальне засідання Консультативного комітету з астрономії та астрофізики (Virtual Meeting of the Astronomy and Astrophysics Advisory Committee, AAAC).

 

25—28 січня — Інтернет-конференція «Багатохвильове зондування галактичних довкіль» (Multiwavelength Probes of Galactic Atmospheres).

 

10—15 січня — онлайн: 237-е засідання Американського астрономічного товариства (237th Meeting of the American Astronomical Society, AAS)/

 

Грудень 2020 року

У багатьох країнах світу досі триває карантин, пов’язаний з епідемією коронавірусу, тому більшість наукових конференцій та інші публічні заходи, заплановані на грудень 2020 року, відбудуться дистанційно (онлайн). Якісь з них перенесено на пізніший час

 

19—20 грудня — онлайн: 31-е засідання Індійської асоціації загальної відносності та гравітації (Indian Association for General Relativity and Gravitation, IAGRG)

 

14—18 грудня — онлайн: Світлий темний світ 2020 (Light Dark World 2020).

 

14—18 грудня — онлайн: «Цифровий форум: Астрономічні телескопи та прилади SPIE» (Digital Forum: SPIE Astronomical Telescopes and Instrumentation).

 

11 грудня — онлайн: чергова зустріч Королівського астрономічного товариства (Royal Astronomical Society).

 

08—12 грудня — онлайн: Симпозіум IAU 367 «Освіта та спадщина в епоху великих даних в астрономії» (IAU Symposium 367 — Education and Heritage in the Era of Big Data in Astronomy).

 

08 грудня — Галактичний форум Південної Америки 2020 (Galaxy Forum South America 2020) відбудеться в Барілоче (Аргентина).

 

07—11 грудня — інтернет-конференція «Надмасивні чорні діри» (Supermassive Black Holes).

 

07—11 грудня — конференція «Прогрес старих і нових тем у космології» (Progress on Old and New Themes in Cosmology, PONT) відбудеться в Авіньйоні (Франція).

 

07—11 грудня — віртуальна конференція «П’ять років після HL Tau — нова ера у формуванні планет» (Five Years after HL Tau — A New Era in Planet Formation).

 

Листопад 2020 року

У багатьох країнах світу досі триває карантин, пов’язаний з епідемією коронавірусу, тому більшість наукових конференцій та інші публічні заходи, заплановані на листопад 2020 року, відбудуться дистанційно (онлайн). Якісь з них перенесено на пізніший час

 

30 листопада—04 грудня — Інтернет-конференція «Взаємодія Галактики та її оточення зоряна динаміка і зоряні популяції Молочного Шляху та його супутників» (Linking the Galactic and Extragalactic  Stellar Dynamics and Stellar Populations of the Milky Way and its Siblings).

 

25—27 листопада — дистанційно: третя конференція NEP «Співпраця в багатоканальній астрономії напередодні нової ери даних від глибоких оглядів» (Multi-Wavelength Astronomy Collaboration Towards the New Era with Deep Survey Data).

 

23—24 листопада — дистанційно: Європейська навігаційна конференція 2020 (European Navigation Conference 2020, ENC 2020).

 

16—20 листопада — конференція «Феномен Вольфа-Райє у Всесвіті» (The Wolf-Rayet Phenomenon in the Universe) відбудеться в м. Морелія (Мексика).

 

16—19 листопада — дистанційно: Симпозіум темної матерії Кашіва 2020 (Kashiwa Dark Matter Symposium 2020).

 

13—15 листопада — дистанційно: 109-те засідання Американської асоціації спостерігачів змінних зір (American Association of Variable Star Observers, AAVSO).

 

13 листопада — дистанційно: чергова зустріч Королівського астрономічного товариства (Royal Astronomical Society).

 

09—13 листопада — Інтернет-конференція «Не пройдений шлях до темної матерії» (Online Conference: Less Travelled Path of Dark Matter).

 

08—12 листопада — дистанційно: щорічна конференція з програмного забезпечення та систем аналізу даних в астрономії (Annual Conference on Astronomical Data Analysis Software & Systems, ADASS 2020).

 

05—06 листопада — дистанційно: Щорічне засідання Американського товариства гравітаційних та космічних досліджень (American Society for Gravitational and Space Research, ASGSR).

 

02—06 листопада — дистанційно: 1-й Європейський симпозіум з космічної погоди (1st European Space Weather Symposium, ESWS2020).

 

 

Жовтень 2020 року

У багатьох країнах світу досі триває карантин, пов’язаний з епідемією коронавірусу, тому більшість наукових конференцій та інші публічні заходи, заплановані на жовтень 2020 року, відбудуться в дистанційному режимі (онлайн). Якісь з них перенесено на пізніший час

 

29—30 жовтня — міжнародна конференція з плазми та фізики космосу 2020 (International Conference on Plasma and Space Physics, ICPSP 2020) відбудеться в Лос-Анджелесі (США).

 

26—30 жовтня — конференція «Зростання кількості металів і пилу в галактиках упродовж космічного часу» (Conference: The Rise of Metals and Dust in Galaxies Through Cosmic Time) відбудеться в Марселі (Франція).

 

20—23 жовтня — віртуальний симпозіум «Понад 200 років астрономії — до двохсотлітнього ювілею створення Королівської обсерваторії на мисі Доброї Надії» (Virtual Symposium: Beyond 200 Years of Astronomy — On the Bicentenary of the Establishment of the Royal Observatory at the Cape of Good Hope).

 

19—23 жовтня — конференція «Дуальні таємниці калібрувальних теорій та гравітації» (Conference: The Dual Mysteries of Gauge Theories and Gravity) відбудеться в м. Ченнаї (Індія).

 

13—15 жовтня — віртуальна конференція «Планетні дослідження 2020» (Virtual Conference: planet explore 2020).

 

12—14 жовтня — 71-й Міжнародний астронавтичний конгрес 2020 (Virtual: 71st International Astronautical Congress (IAC) 2020) відбудеться онлайн.

 

09 жовтня — нарада «Ідентифікація біосигнатур в марсіанському середовищі» (Online Meeting: Biosignature Identification in Habitable Martian Environments) відбудеться онлайн.

 

05—09 жовтня — віртуальна конференція «Формування та еволюція галактики в епоху космічного телескопа Ненсі Грейс Роман» (Virtual Conference: Galaxy Formation and Evolution in the Era of the Nancy Grace Roman Space Telescope).

 

04—10 жовтня — Всесвітній тиждень космосу (World Space Week). Головна тема цього року «Супутники покращують життя».

Астроблоги

  • МИ і ВСЕСВІТ

    Блог про наш Всесвіт, про дослідження його об’єктів астрономічною наукою. Читати блог

afisha 1